film izle, online film izlemenin adresi!
 

2.130 kez izlendi

0 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
7.3 /10
Yapım :
ABD
Oyuncular :
Russell Crowe, Liam Neeson, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Jonathan Tucker

Laura ve John’un mutlu hayatı Laura’nın bir cinayet suçlusu ilan edilmesiyle bir anda değişir. Laura olayı her ne kadar inkar etse de mahkemeyi ikna edemez ve tutuklanarak ceza evine gönderilir. John karısından emindir ve onun aklanması için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak bunu başaramaz ve başarabilmesi için 72 saat süresi kalmıştır. devamı..

 

2.955 kez izlendi

0 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
7.4 /10
Yapım :
2002 - Amerika
Oyuncular :
Leonardo DiCaprio, Liam Neeson, Cameron Diaz, Daniel Day-Lewis

Yerliler ve Ölü Tavşanlar isminde iki kabilenin birbirlerine olan öfkelerini bir sokak savaşı ile sonlandırırlar. Bu savaşta amsterdam adında bir çocuğun babası bir adam tarafından gözleri önünde öldürülür. Bu çocuk ıslah evine gönderilir ve 16 yıl ıslah evinde zorla öğrenim görür. Oradan çıktığında babasının katilinden intikam almak için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Leonardo DiCaprio bu filmde oyunculuğunun ne kadar iyi olduğunu tekrar kanıtlıyor. Cameron Diaz’da ona eşlik ediyor. İyi seyirler. devamı..

 
 
Tüm Hakları Saklıdır ~ film izle, donmadan film izle, online film izle, komedi filmleri

> kung fu panda 2 izle, kolpaçino 2 full izle, avatar türkçe dublaj izle, transformers 3 izle, şirinler 2011 izle, babamın penguenleri türkçe dublaj izle