film izle, online film izlemenin adresi!
 

47 kez izlendi

0 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.8 /10
Yapım :
ABD-Fransa
Oyuncular :
Jim Carrey, Ewan McGregor, Leslie Mann, Rodrigo Santoro, Jessica Heap, Morgana Shaw, Brennan Brown, David Jensen, Louis Herthum, Tommy Davis, Annie Golden, Antoni Corone, Clay Chamberlin, Dameon Clarke, James B. Mcdaniel, Johnny Rock, Marc Macaulay, Marylouise Burke, Michael Mandel, Nicholas Alexander

Güzel olduğu kadar bir o kadar da eğlenceli bir film olan Seni Seviyorum Phillip Morris izle. Filmde; karısı ile birlikte mutlu bir evlilik süren Steven’ın bu güzel yaşamı bir kazanın kendisi açısından dramatik bir sonla bitmesiyle sona erecektir. Şimdiye kadar farketmediği bir gerçeği anlayan Steven’ın bu gerçeği eşcinsel olmasıdır. Bundan sonra olduğu gibi yaşamaya karar veren Steven bölge hapishanesinde tanıştığı birisine tutulur ve onunla ilgili hayaller kurmaya başlar. Steven bundan sonra sevdiği erkeği hapishaneden kurtarmaya çalışacaktır. devamı..

 

906 kez izlendi

0 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.6 /10
Yapım :
ABD
Oyuncular :
Jim Carrey, Courteney Cox, Udo Kier, Sean Young, Judy Clayton, Bill Zuckert, Dan Marino, David Margulies, Frank Adonis

Usta komedyen Jim Carrey’in başrolde yer aldığı filmde, hayvan dostu olan ace ventura insanların kaybolan hayvanlarını kendine has yöntemlerle bularak sahiplerine geri vermektedir. Superbowl turnuvasının açılışı için özel olarak getirtilen özel bir yunus kayıp olur. Yunusu bulabilecek tek kişi ise tabiyki ace ventura’dır. Ace ventura çalışmalarına başlar ve bu işin sonuna geldiğinde herkes çok şaşıracaktır. devamı..

 

1.410 kez izlendi

0 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
5.8 /10
Yapım :
1996 ~ ABD
Oyuncular :
Jim Carrey, Ben Stiller, Owen Wilson, Jack Black, Leslie Mann, Matthew Broderick, David Cross, Janeane Garofalo, George Segal, Diane Baker, Amy Stiller, Jeremy Applegate

Jim Carrey ve Ben Stiller’ın başrolde yer aldığı The Cable Guy (Baş Belası) komedi filmi izle. Filmde Steven adındaki adam sevgilisi tarafından terkedilir ve yeni bir eve taşınır. Yeni evine taşındıktan sonra TV bağlatmaya karar verir ve bunun için en ucuz yol olan kablolu TV’yi tercih eder. Çevresindekiler tarafından çatlak olarak bilinen Douglas bu konuda Steven’a yardımcı olabileceğini düşünmektedir. devamı..

 

5.257 kez izlendi

2 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.8/10
Yapım :
bilinmiyor
Oyuncular :
Jim Carrey, Carla Gugino, Madeline Carroll, Angela Lansbury, Ophelia Lovibond, David Krumholtz, Philip Baker Hall, James Chen, Blaise Corrigan, Curtis Shumaker, Danielle Mckee, David Macerelli, Desmin Borges, Dominic Chianese, Dominic Colon, Dylan Clark Marshall, Elizabeth Logan, Elysia Segal, James Tupper, James Schram, Kelli Barrett, Maria Di Angelis, Maxwell Perry Cotton, Michelle Nagell, Olga Merediz, Pepper Binkley, Rafael Osorio, Ron Maestri, Rosemary Howard, Tom Stratford

Jim Carrey ve Carla Gugino gibi iki usta ismin başrollerini paylaştığı Mr. Popper’s Penguins komedi filmi izle. Filmden biraz bahsetmek gerekirse; Tom Popper’ın New York’taki dairesinde penguenlerle yaşaması anlatılıyor. Komedi filmlerinin üstadı sayılan Jim Carrey yine bizleri çok güldüreceğe benziyor. Filmde Mr. Popper 6 tane penguen alarak dairesini buzdan bir kaleye dönüştürüyor. Bundan sonra penguenlerle yaşamaya karar veren Popper’ı iş hayatında olumsuzluklar bekliyor. devamı..

 

8.477 kez izlendi

1 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.2 /10
Yapım :
2007 ~ ABD, Arjantin
Oyuncular :
Jim Carrey, Logan Lerman, Rhona Mitra, Lynn Collins

23 sayısını saplantı haline getiren bir adamın korku ve acı dolu anlarını anlatıyor. Bir süre sonra adam 23 sayısı yüzünden katil olunca 23 numaralı bir odada yaşadıklarını bir kitap haline getiriyor ve kitabı bitirince intihar ediyor. Fakat adam ölmüyor. Hafızasını kaybediyor ve normal bir hayat sürmeye başlıyor. Bu arada 23 sayısına başka biri takıntı haline getirmiştir. Bu kitap tekrar sahibinin eline geçiyor ve olaylar hızlı bir şekilde gelişmeye başlıyor. Başrolde Jim Carrey bulunmakta. Harika bir film, iyi seyirler.. devamı..