film izle, online film izlemenin adresi!
 

12.198 kez izlendi

13 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.8/10
Yapım :
2012
Oyuncular :
bilinmiyor

Serinin son filmi olan ve büyük bir heyecanla beklenen Twilight (Alacakaranlik) – Şafak Vakti izle. Serinin en son filminde Edward’a delice aşık olan Bella vampir olmayı kabul ediyor ve vampir oluyor. Daha sonra Edward’tan hamile kalıyor ve yeni maceralar da böylelikle başlamış oluyor. Kitapta bu tür konulardan bahsedilen seride bakalım filmde de aynı olaylar karşımıza çıkacak mı? devamı..

 

10.173 kez izlendi

3 Yorum Yapıldı

IMDB Puan :
6.8/10
Yapım :
bilinmiyor
Oyuncular :
Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Taylor Lautner, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Anna Kendrick, Harrison Ford, Peter Facinelli, Stephenie Meyer, Elizabeth Reaser, Cam Gigandet, Rachelle Lefevre, Billy Burke, Michael Welch, Christian Serratos, Edi Gathegi, Gil Birmingham, Justin Chon, Sarah Clarke, Bryce Flint-sommerville, José Zúñiga, Katie Powers, Catherine Grimme, Ned Bellamy, Gregory Tyree Boyce, Alexander Mendeluk, Gavin Bristol, Sean Mcgrath, Ayanna Berkshire, Matt Bushell, Solomon Trimble, Trish Egan

Dünya’nın en sevilen fantastik filmlerinden olan Alacakaranlık Serisi izle. Bir vampiri sevdiğiniz zaman yapacak pek fazla da seçiminiz olmaz. Onun için verebileceğiniz tek şey hayatınızsa bunu vermemezlik yapabilir misiniz? Müthiş bir seri olan Alacakaranlık serisini şimdi hepsini arka arkaya izleyebilirsiniz. Dünya’nın her tarafında büyük tutkuyla takip edilen bu film gerçekten izlenmeye fazlasıyla değer. Şimdi play tuşuna bastıktan sonra arkanıza yaslanın ve bu muhteşem serinin tüm bölümlerini keyifle izleyin. İyi Seyirler. devamı..